Afsluiting gas en tijdelijk parkeerverbod

Beste bewoner,
Op 24 januari 2022 starten de werkzaamheden van Enexis / BAM aan de gasleiding. Tijdens deze werkzaamheden zal de huidige gasmeter van de Veeralleeflat vervangen worden.

Voor de werkzaamheden zullen vanaf maandagochtend (24 januari) de 6 parkeerplaatsen rondom het gashok (aan de Veeralleezijde) vrijgehouden worden.
Als uw auto hier staat geparkeerd, deze graag voor maandag verplaatsen. Zie voor details het prikbord bericht op de begane grond (bij de lift) en de pylonen achter uw auto.

Onderbreking gastoevoer op 28 januari

Vrijdag (28 januari) zal de gastoevoer onderbroken worden, zodat de gasmeter aangesloten kan worden. Dit heeft als gevolg dat de verwarming tijdens deze werkzaamheden niet functioneert. Op dit moment is een indicatie afgegeven dat dit de hele vrijdag (tot 16.00 uur) kan duren. 
De gaslevering in uw appartement (voor het fornuis) dient u op 28 januari zelf af te sluiten. Dit dient vóór 8:00 uur te gebeuren.

Normaliter worden er geen werkzaamheden uitgevoerd die de verwarmingsvoorziening beïnvloed. Echter de aanvraag was al langere tijd in gang gezet. Op de uitvoeringsdatum had het bestuur geen invloed. Hopelijk zijn de werkzaamheden snel afgerond, zodat het verwarmingssysteem weer beschikbaar is.

Hopende u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

namens het bestuur,
Met vriendelijke groet,
Geert HuismanSecretaris
secretariaat@veeralleeflat.nlwww.veeralleeflat.nl

Gaskraan in meterkast. (kleur kan anders zijn)
Laatst gewijzigd: 2 februari 2022

Laatste berichten

  • Grote veranderingen op komst 5 december 2025

    Het stationsgebied in Zwolle staat aan de vooravond van een grote metamorfose. De tien hectare grond in het […]

    Lees meer
  • Boete voor dumpen afval bij de buurtcontainers 22 november 2025

    In oktober heeft de Afdeling Handhaving van de Gemeente Zwolle samen met de Rova afval opgeruimd rond de […]

    Lees meer
  • Hanzetunnel vlakbij Veeralleeflat 8 oktober 2025

    Om de nieuwe woningen en voorzieningen in de Spoorzone de komende jaren goed bereikbaar te maken zijn twee […]

    Lees meer
  • Bereikbaarheid MVGM VvE Noord-Oost 15 april 2025

    Of u nu een reparatieverzoek heeft, een vraag over uw VvE-bijdrage of contact wilt met uw account- of […]

    Lees meer
  • Tuinweetje 21 oktober 2024

    We hebben bij de Veeralleeflat niet veel tuin, maar er groeien wel planten, die interessant genoeg zijn om […]

    Lees meer
  • Vernieuwing Nieuwe Veerallee 3 oktober 2024

    De Nieuwe Veerallee wordt groener, rustiger en er komt meer ruimte voor water en ontmoeting. Op 9 oktober […]

    Lees meer